• طلا، سکه و ارز
 
 

93/02/10 - 12:18
شماره: 13930209001696
نسخه چاپيارسال به دوستان
نوبخت در حاشیه جلسه هیأت دولت:
همه اقساط توافق ژنو تا این تاریخ آزاد شد/ می‌خواهیم از این پول استفاده متفاوتی کنیم/ درخواست از قوه قضائیه برای برخورد با مستند «من روحانی هستم»

سخنگوی دولت با بیان اینکه تا این تاریخ همه اقساط توافقنامه ژنو آزاد شده است گفت: آنها از ما یک شماره حساب می‌خواهند تا این پول را برای ما واریز کنند اما ما خودمان می‌خواهیم از این چهار و دو میلیارد دلار، متفاوت استفاده کنیم.

خبرگزاری فارس: همه اقساط توافق ژنو تا این تاریخ آزاد شد/ می‌خواهیم از این پول استفاده متفاوتی کنیم/ درخواست از قوه قضائیه برای برخورد با مستند «من روحانی هستم»

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوی هیات دولت امروز پس از جلسه دولت در جمع خبرنگاران گفت: اختصاص تسهیلات ویژه و با تخفیف پلکانی به واحدهای پتروشیمی برای سرمایه گذاری در مناطق محروم تصویب شد.

نوبخت با اعلام این خبر که قیمت خرید پیله ابریشم کیلویی 13 هزار تومان تعیین شد اظهار داشت: برای چغندرکاران علاوه بر قیمت تضمینی خرید به ازای هر کیلو 30 تومان برای حمل و نقل پرداخت می‌شود.

*همه اقساط توافقنامه ژنو آزاد شده است/ می خواهیم از این پول استفاده متفاوتی بکنیم

سخنگوی دولت با بیان اینکه تا این تاریخ همه اقساط توافقنامه ژنو آزاد شده است گفت: آنها از ما یک شماره حساب می خواهند تا این پول را برای ما واریز کنند اما ما خودمان می خواهیم از این چهار و دو میلیارد دلار متفاوت استفاده کنیم .

*برداشت پول از صندوق توسعه ملی کذب است

نوبخت با اعلام این خبر که نرخ بیکاری در زمستان پارسال نسبت به پاییز کاهش پیدا کرد اظهار داشت: از منابع هدفمندی یارانه‌ها هم به بحث اشتغال اختصاص خواهیم داد و اینکه دولت از صندوق توسعه ملی پول برداشته حرف بی اساسی است و قویا تکذیب می کنم.

*درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با مستند «من روحانی هستم»

وی با اشاره به پخش فیلم مستند «من روحانی هستم» خاطرنشان کرد که از دستگاه قضایی خواستیم تا در خصوص این فیلم برخورد لازم را انجام دهند.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی در خصوص رفع حصر سران فتنه گفت: شخص رئیس‌جمهور در جهت تامین حقوق شهروندی، حقوق افراد را دنبال می‌کند و نگاه دولت در خصوص حصر بر کسی پوشیده نیست و لازم نیست مدام اعلام کنیم که پیگیری ما در چه مرحله ای است.

مشروح نشست خبری سخنگوی دولت

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت با اشاره به مصوبات امروز جلسه کابینه گفت: دولت امروز مصوبه‌ای را در راستای جزء 3 بند «ق» تبصره بودجه سال 93 داشت برای اینکه واحدهای پتروشیمی از مزایای خاص و پلکانی در مناطق محروم کمتر توسعه یافته بهره‌مند شود.

وی ادامه داد: این تسهیلاتی است که اگر واحدهای پتروشیمی بخواهند در مناطق محروم سرمایه‌گذاری کنند می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

سخنگوی دولت افزود: قانون‌گذار این اجازه را به دولت می‌داد که امتیازاتی را برای تخفیف صنعت پتروشیمی که در مناطق کمتر توسعه یافته فعالیت می‌کنند قائل شود.

نوبخت با اشاره به مصوبه دیگر دولت در زمینه حمل و نقل و جاده روستایی، مشکلات این بخش را یادآور شد و اظهار داشت: غیراستاندارد بودن خودروها و جاده‌ها و لاستیک‌های لوازم حمل و نقل یکی از مشکلات اساسی این بخش است و باید در جهت جلوگیری از خطرات این روند سامان می‌یافت و دولت امروز در راستای توجه به قشر زحمتکش روستایی مصوبه خوبی را در این زمینه داشت.

نوبخت مصوبه دیگر دولت را درباره تعیین نرخ پیله ابریشم عنوان کرد و افزود:‌ این نرخ برای هر کیلو 13 هزار تومان از سوی دولت تعیین شد و همچنین در راستای حمایت از چغندرکاران جدای از نرخ خرید تضمینی قرار شد که به ازای هر کیلو 30 تومان پرداخت شود.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره اعطای وام از صندوق توسعه ملی به بخش تولید، گفت: آنچه دولت در راستای آرامش بازار ارز و کمک به صنایع خودروسازی در نظر دارد اعطای ارز مبادله‌ ای به این صنعت است چون هم‌اکنون بنگاه‌های خودروسازی از بازار آزاد ارز خود را تأمین می‌کنند.  

وی با بیان اینکه دولت مصمم است که به بازار ارز ثبات ببخشد، تصریح کرد: به همین جهت صنایع خودروسازی این امکان را دارند که از ارز مبادله‌ای بهره‌مند شوند و صندوق توسعه ملی همواره در اختیار بخش خصوصی و تعاونی است.

نوبخت در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شما در سفر خود به کرمان گفته بودید که قصد دارید بخشی از پول‌های آزاد شده را به صورت چمدانی وارد کشور کنید اما پیش از این ورود ارز به صورت چمدانی را رد کرده بودید، گفت: بر اساس توافقنامه ژنو قرار شد دارایی‌های ایران در حد 2/4 میلیارد دلار طی اقساط تعیین شده آزاد شود که تا این تاریخ همه این پول آزاد شده است.

سخنگوی دولت با اشاره به راهکارهای رسیدن این پول به حساب‌های ایران اظهار داشت: ترتیب این انتقال این است که آن بانک که باید پول را به ما بدهد هم‌اکنون که رفع تحریم شده از ما حسابی برای واریز پول برای شرکت نفت می‌کند.

وی ادامه داد: بانک‌های مختلفی در جهان و کشورهای منطقه هستند که می‌توانیم آنها را معرفی کنیم اما دولت برای این 2/4 میلیارد دلار وجه متفاوتی قائل است.

نوبخت اظهار داشت: تصمیم داریم تنها از این پول برای حواله استفاده نکنیم زیرا ما در داخل نیز به ارز نقد نیاز داریم تا بتوانیم در بازار از آن استفاده کنیم. بنابراین باید حساب‌هایی را معرفی کنیم تا آن حساب این امکان را داشته باشد که به صورت نقد این پول را به ما بدهد.

وی تأکید کرد: همین الان هر مقدار کالایی را که حواله بدهیم می‌تواند از این حساب پول آن برداشت شود ولی این حساب امتیازی دارد که حساب‌های دیگر ندارد.

سخنگوی دولت افزود: اساسا فروش نفت و به دست آوردن درآمد آن اگر در شرایط تحریم هم نباشیم به صورت چمدانی وارد نمی‌شود اما برای این حساب‌ها در نظر داریم که به این صورت باشد و ضمن آنکه می‌توانیم این 2/4 را مثل سایر منابع در خارج حواله بدهیم.

نوبخت با بیان اینکه هم‌اکنون با چند بانک در منطقه توافق کردیم که مبالغ با این شرط واریز شود که بتوانیم برداشت نقدی داشته باشیم گفت: این مسئله به توافق رسید و اگر تاکنون با این حساب کالایی وارد نشده و یا سنتی از آن به کشور وارد نشده است به معنای آزاد نشدن اقساط نیست.

وی اضافه کرد: این موضوع که این پول به حساب بانک مرکزی بنشیند و یا به حساب دیگری برود مغایرتی با اصل موضوع یعنی آزاد شدن پول ندارد.

سخنگوی دولت علت تأخیر در این توافق را عدم وجود روش مورد نظر جمهوری اسلامی ایران در روش‌های معمول بانک‌های خارجی دانست و گفت: ما به نحوه مورد نظر جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم از این پول برخوردار شویم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره برنامه دولت برای اشتغالزایی تصریح کرد: ما همواره به مسئله نرخ تورم اشاره می‌کردیم ولی دولت درباره اشتغال برنامه وسیعی دارد که در حال انجام است و حتی منابع درآمد دولت در فاز دوم هدفمندی بخشی مربوط به تولید است که به اشتغال محسوب می‌شود.

نوبخت ادامه داد: برای دولت بسیار مهم است که هم در کاهش نرخ تورم و هم اشتغال تأثیرگذار باشد و آماری که از سوی مرکز آمار اعلام شد نرخ بیکاری را در زمستان 92 نسبت به پاییز چند دهم واحد درصد کاهش یافته اعلام کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره مستند من روحانی هستم درباره مستند من روحانی هستم گفت: این مجموعه کاملا با اهداف مغرضانه تهیه شده و حتی برخی موارد به ظاهر مستند نیز به گونه‌ای کنار هم قرار گرفته که از آن برداشت متفاوتی انجام شود.

سخنگوی دولت با بیان اینکه این مجموعه قابل پیگیری قضایی است و دولت از قوه قضائیه درخواست پیگیری کرده، افزود: دادستان نیز اعلام کرده که پیگیر این مسئله است و ما نیز در این راستا این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

نوبخت در پاسخ به سوالی درباره حواشی دفن ریچارد فرای ایران‌شناس آمریکایی در اصفهان و نظر دولت در این مورد اظهار داشت: با توجه به ماهیت سیاسی این موضوع که ممکن است مورد سوء استفاده برخی رسانه‌های خارجی قرار گیرد تمامی مواضع رسمی از طریق وزارت امور خارجه و سخنگوی این وزارتخانه به اطلاع مردم می‌رسد.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر پیگیری‌های دولت درباره حوادث بند 350 اوین گفت: امروز نیز در جلسه هیأت دولت وزارتخانه‌هایی که مسئول پیگیری هستند برای پیگیری این مسئله مورد تأکید قرار گرفتند و رئیس‌جمهور نیز به دلیل وظایف قانونی خود دستور پیگیری دادند.

نوبخت اضافه کرد:‌برای دولت حقوق همه شهروندان حتی شهروندان زندانی بسیار مهم است.

وی در پاسخ به سوالی درباره عدم انصراف تعداد قابل توجهی از مردم از دریافت یارانه و همچنین خرسندی برخی از این اتفاق، گفت:‌ همانطور که پیش از این گفتم روالی از سال 89 در حال اجرا بود و خانواده‌ها هر ماه از مبلغی بهره‌مند بودند؛ ما به آنها پیشنهاد کردیم از پولی را که هر ماه حتی زودتر از حقوق می گرفتند منصرف شوند تا بتوانیم فعالیت‌های عمومی در عرصه بهداشت و درمان داشته باشیم.

سخنگوی دولت ادامه داد: 2 میلیون و 400 هزار فرد ایرانی بالغ بر 1200 میلیارد تومان از منابع یارانه صرف نظر کردند که از نظر ما جای تشکر دارد و اگر دیگران این مسئله را می‌خواهند عدم مقبولیت دولت جلوه دهند کار درستی نیست.

وی ادامه داد: این یک انتخاب بود که مردم داشتند و می‌توانستند به صورت نقدی یارانه را دریافت کنند و یا‌ آن را به صورت مصارف عمومی درآورند.

نوبخت در پاسخ به سوالی درباره نظر دولت برای حذف یارانه افراد پردرآمد و همچنین چگونگی واریز یارانه اردیبهشت ماه گفت: حذف یارانه افراد پردرآمد در اختیار دولت است ولی ما قطعا در ماه اردیبهشت یارانه را واریز می‌کنیم.

سخنگوی دولت ادامه داد: این اختیار به دولت داده شده که سقف درآمد را تعیین و عده‌ای را نیازمند و عده‌ای را غیرنیازمند عنوان کند؛ ما قانون را اجرا کردیم و تا اطلاعات ما در این زمینه کامل نباشد تلاش نمی‌کنیم آشوبی را در وضعیت اجتماعی مردم ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه مجلس دولت را متهم کرده بود که از صندوق توسعه ملی برداشت کرده گفت: من به کمیسیون برنامه و بودجه رفتم و درباره استفاده از 1/4 میلیارد دلار حاصل از فروش نفت توضیح دادم و پس از توضیحات من سوالی مطرح نشد؛ اما اگر باز هم کسی سوالی داشته باشد پاسخگو هستم.

نوبخت تصریح کرد: اما به شدت برداشت دولت از صندوق توسعه ملی را تکذیب می‌کنم.

سخنگوی دولت درباره برنامه دولت در زمینه تک‌نرخی کردن قیمت ارز گفت:‌ سیاست تک‌نرخی کردن ارز با موضوع ثبات ارز مغایرتی ندارد و در زمینه یکسان‌سازی نرخ ارز می‌توان با نظارت بر عرضه و تقاضا این تعادل را ایجاد کرد.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به شیب ملایم افزایش قیمت حامل‌های انرژی آیا درآمد درنظرگرفته شده در قانون برای دولت حاصل می‌شود یا خیر، گفت: در تبصره 21 قانون بودجه دولت این اختیار را داشت که تا سقف 48 هزار میلیارد تومان منابع حاصل از افزایش قیمت‌های انرژی را به علاوه بخشی از بودجه عمومی کشور در اختیار بگیرد.

نوبخت محل صرف این درآمدها را پرداخت یارانه نقدی به مردم، پرداخت تسهیلات به تولید و حمایت از اشتغال خواند و افزود: در برابر 5 برابر شدن قیمت‌های حامل انرژی در مرحله اول طرح هدفمندی و قیمت جهانی این حامل‌‌ها افزایش 300 تومانی قیمت بنزین رشد فزاینده‌ای محسوب نمی‌شود.

وی ادامه داد: اینکه نتوانستیم این افزایش سقف درآمد را به دست بیاوریم حرف درستی است چون ما در کنار این قضیه به فکر وضعیت خانوارها نیز هستیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد:‌چون منابع کمتر حاصل شده توزیع این منابع را نیز کمتر کردیم و با توجه به اینکه سقف درآمدی کمتر از حد قانون است اما تمامی تکالیف را انجام دادیم.

نوبخت در پاسخ به سوالی مبنی بر وعده دولت در گشایش فضای سیاسی امنیتی گفت: همانطور که مشاهده کردید دولت از آغاز تلاش کرد که این کار ضابطه‌مند شود و از همان روز منشور حقوق شهروندی را مشخص نمود.

وی دولت را در کنار سایر قوا مسئول اجرای حقوق شهروندی خواند و اظهار داشت: هیچ مصوبه و طرحی از دولت را مشاهده نمی‌کنید که در آن حقوق شهروندان را نادیده گرفته باشیم.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره همکاری دولت و دانشگاه آزاد و حضور نماینده این دانشگاه در جلسات هیأت دولت گفت: اینکه ما هر بخش غیر دولتی را که بخشی از مسئولیت‌های دولت را بر عهده دارد مورد حمایت قرار دهیم جزء وظایف خود می‌‌دانیم و دانشگاه آزاد همین قدر در حمایت دولت است اما اینکه نماینده‌ای از دانشگاه آزاد در دولت باشد لزومی ندارد و در کل حضور نماینده و یا عدم حضور آن در هیأت دولت به معنای حمایت و یا عدم حمایت نیست.

نوبخت در پاسخ به سوالی درباره رفع حصر سران فتنه گفت: همانطور که بیان شد، دولت و رئیس‌جمهور در جهت حمایت و تأمین حقوق شهروندی همه افراد چه کسانی که آزاد هستند و چه افرادی که در زندان هستند حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه نگاه دولت در زمینه رفع حصر برای مردم و اصحاب رسانه پوشیده نیست، گفت: ولی اطلاع‌رسانی پیگیری‌هایی که خارج از مسئولیت دولت انجام می‌شود کمک کردن به هدفی که دنبال می‌کنیم نیست.

سخنگوی دولت ادامه داد: دولت هرگونه اخباری را در این زمینه پیگیری می‌کند تا احقاق حقوق شهروندی را شاهد باشیم.

نوبخت در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه دولت نرخ تورم را تا پایان سال 93، در حدود 25 درصد پیش‌بینی کرده و آیا این میزان با توجه به اجرای فاز دوم هدفمندی است یا خیر، گفت: ما می‌توانیم میزان نرخ تورم را به 25 درصد برسانیم؛ مشت ملایمی که ایجاد شده تأثیر محدودی دارد و دولت تلاش خود را در راستای سیاست‌های درست پولی دنبال می‌کند تا نرخ تورم را کاهش دهد.

وی با تأکید بر موفقیت دولت در کاهش نرخ تورم از 45 درصد به زیر 37 درصد در سال گذشته و در ابتدای کار دولت گفت: مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین را 30 درصد اعلام نمود و ما مصمم هستیم از همه ابزار استفاده کنیم که نرخ تورم کاهش یابد.

سخنگوی دولت در پایان خاطرنشان کرد: البته دولت مشی مداخله در بازار ندارد ولی به طور حتم بازار را کنترل خواهیم کرد.

انتهای پیام/


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
مهدیس 
12:42 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
پولمون رو نمیدن. ایشون اومده میگه خودمون نمیخواییم پولمون رو بگیریم. واقعا که ...
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... اگه نميدادن كه ميگفت! تعارف كه نداره... در ضمن خود اجنبي ها هم ميگن پرداخت كرذيم. پاسخ
12:56 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... دولت راستگوها پاسخ
14:49 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... می خواستم به این دولت بگم فکر نکنید با تهدید می توانید منتقدین را از ریل خارج کنید ، ما اگر از تهدید می ترسیدیم که با جانیان فتنه رودر رو نمی شدیم ، ما همان انقلابیونی هستیم که سران ملعون فتنه را به زباله دان ریختیم ... پاسخ
14:56 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... آب یخ بخور اگه اونجات میسوزه :) پاسخ
17:37 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... ظاهرا این نظر شما نشان از آن دارد که دقیقا همان جای شما دچار سوزش شدید شده ! پاسخ
18:29 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
شناس در پاسخ به "ناشناس" 
... میشه سران فتنه رو نام ببری آقای انقلابی ؟ تا بقیه مطلب رو بگم ؟ پاسخ
18:23 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "شناس" 
... مگه هنوز نفهمیدی سران فتنه کیا هستن ؟
کروبی و خاتمی و موسوی پاسخ
20:33 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... اگر همین کسانی که شما آنها را افراطی می خوانید نبودند اکنون شما رئیس جمهور نبودید جناب دکتر !
همین هایی که مانع از به نتیجه رسیدن کودتای سران ملعون فتنه شدند . پاسخ
23:33 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... همون زمان قسط اول به دروغ گفتند پول به حساب ما واريز شده و ما اين پول رو دريافت كرديم. از اولش دروغ بود. خب ! خشت اول چون نهد معمار كج...... تا ثريا مي رود ديوار كج پاسخ
14:56 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
خداداد در پاسخ به "ناشناس" 
... بابادروغ هم حدی داردپول را به حسابی در سوئیس واریز کرده اند تا با اون پول فقط از شرکتهای امریکائی کالاهائی که انها تعیین می کنند خریداری کرده وحق انتقال پول را به داخل ایران را نمی دهند اقای نوبخت هی میگوید پول به حساب بانک مرکزیواریز شده دیگر نمی گوید حسابی که در سوئیس است واجازه انتقال را به کشور نمی دهند. پاسخ
17:08 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... ورود این مقدار پول به اقتصاد کشور اثرات تورمی دارد ... بهتر است فعلاً در حسابهای خارجی مطمئن باشد یا وارد چرخه پولی کشور نشود. پاسخ
13:02 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مهدی در پاسخ به "ناشناس" 
... هیچ پولی در اختیار ایران نیست . الکی میگی !! پاسخ
14:43 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
...
خوب از اولشم تو حساب بانک های خارجی بود پاسخ
14:48 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... به قول فامیل دور: چی شده؟ پاسخ
14:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... عزیز جان هر چقدر دلار وارد بازار و داخل کشور بشه به هیچ عنوان تورم بالا نمیره بلکه اگه ریال بیشتر از درامد دلاری چاپ بشه باعث تورم میشه پاسخ
15:58 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
احسان در پاسخ به "ناشناس" 
... یه ذره درباره بیماری هلندی مطالعه کن بعد نظر بده.
احمدی نژاد با وارد کردن مستقیم پول حاصل از بالا رفتن نفت به اقتصاد کشور کمر اقتصاد شکوند، خم نکرد. له کرد. همون کاری که هویدا (علیه لعنه) کرد. و افتخار میکرد که خودکار و ...... پاسخ
18:31 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "احسان" 
... به شما هم توصیه می کنم نامه سرگشاده توکلی ( سال 81) به خاتمی را بخوانی تا بفهمی خاتمی و ایل و تبارش چه بر سر مملکت آورند ... پاسخ
18:44 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
شفق در پاسخ به "ناشناس" 
... اخوی تزریق ارز نه تنها اثر تورمی نداره بلکه باعث کاهش تورم میشه!
این چاپ پول بدون پشتوانست که تورم زاست. پاسخ
19:11 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... پولمون رو دادن. در بانک‌های چند کشوره و ما باید برداشت کنیم. اگه دولت دوست داشتنی شما سر کار بود الان پولها برداشت شده بود و در حساب های شخصی بابک زنجانی بود.
ما به تدبیر دولتمردانمان اعتماد داریم. پاسخ
13:08 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
... الان هم معلوم نیست به حساب مهدی هاشمی ریخته بشن !!! پاسخ
14:39 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
دانشجو 
... در مقابل، ما به تدبیرشان هیچ امیدی نداریم پاسخ
14:53 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "دانشجو" 
... دانشجوی عزیز شما همون یهتر امیدتون به احمدی نژاد باشه. باشد که رستگار شوید. پاسخ
17:43 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... ما امیدمان به خداست. پاسخ
19:14 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
... احسنت. پاسخ
15:06 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... پولمون؟؟؟ میخوای بازم پول یا مفت بگیری؟ هر قدر احمقی نژاد ریخت به حلق تو و امثال تو کافیه این پولا حساب و کتاب داره. برو بمیر پاسخ
13:23 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... هرکی هرچی گفت باید منتشر کنی فارس؟؟این یارو درحد خودش وخانواده اش اراجیف گفته شما که نباید انتشاربدی برادر من پاسخ
14:39 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... احمق اون مزدوریه که با سوروس اسرائیلی دیدار می کنه . پاسخ
14:47 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
بهار در پاسخ به "ناشناس" 
... راست میگی!تا حلقوم گشاد رانت خواران چند میلیون یوروئی کنجاله وسرمایه داران محتکر برنج هندی ومرغ یه ماه به تاریخ مصرف مونده که با فروش اون به دولت به عنوان سبدکالا یه شبه سود کلان میکنند ،هست که چیزی به حلق مردم ریخته نمیشه! پاسخ
14:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مهدی در پاسخ به "ناشناس" 
... بسم الله الرحمن الرحیم
این پول متعلق به ملت است که مستکبرین مصادره کردند والبته وقتی واریز شدکه دولت مستکبر آمریکا بالغ بر۶ملیارد دلار اموال بنیاد علوی را مصادره کرد یعنی عملا چیزی واریز نشده بلکه بالغ بردوملیارد دلارهم از جیب ملت دوباره دزدیدند (نتیجه خوشبینی مفرط دیپلماسی لبخند وباج دادن به جبهه استکباروصهیونیزم جهانخوار)
۲-کرباسچی ها-شهرام های جزایری-ومفسدین فساد ۳هزارملیاردی وبابک زنجانی ها همه وهمه مولود سیاست های اقتصادی کارگزارانی هاشمی وآقازاده های فراری وغیر فراریش همچنین جبهه موهوم دوم خرداد-اصلاحات وجنبش خیانتکار فتنه وطن فروشان سبزاست...شما نمی توانید فسادسیاسی واقتصادی وفرهنگی رامستقل از کارگزاران سازندگی ودوم خرداد واصلاحات وسران وبدنه خیانتکار ومفسدجنبش سبز اموی بیابید
۳-امام علی علیه السلام:«در مديريت و سياست خلفاي پيشين تجديد نظر مي‌كنم، حقوق از دست رفته را به مظلومان برمي‌گردانم، آنهايي كه بي‌جهت و بي‌دليل از كار بركنار شده‌اند را باز مي‌گردانم و كساني كه بي‌معيار بر كرسي و منصب مديريت نشسته‌اند، كنار خواهم زد.»
اماراجع به خادم این ملت رئیس جمهور مردمی جناب دکتر احمدی نژادکه البته درمتن شماقیاس به نفسی وجود دارد (کلمه احمقی نژاد) که فقط لایق خود واربابان وطن فروشتان است همانها که ازجیب این ملت خودوفرزندان واقوام وفامیل وجناح وباند وحزب شان آنقدر فربه شده اند که راه نفس کشیدنشان مسدود شده.همانهایی که بیت المال مسلمین جایگزین بندنافشان شده بودکه رییس جمهور انقلابی و مکتبی جناب دکتر محمود احمدی نژاد خادم توده های ملت قیچی براین بندناف گذاشت وبرشی هرچند ناقص براین بند ناف زد که همه رانت خواران وجبهه مرفهان بی درد را تاپایان حیات دنیویشان عزادار وسیه پوش نمود.والبته تاوان دفاع از ملت راهم پرداخت ودراین راه مورد هجوم ناتوی اقتصادی وسیاسی رانت خواران داخلی ومنطقه ای وبین المللی قرارگرفت ولی حق و حقیقت از صفحه روزگار محو نخواهدشد واین سنت لایتغیر الهی است که حق ماندگار وباطل مساوی با عدمیت است که جاءالحق وزهق الباطل إن الباطل کان زهوقا....(البته این نکته را هم بگویم که ما احمدی نژاد را نسبت به خاتمی وهاشمی و میرحسین خائن و بنی صدر ملعو ن ودولت موقت می ستائیم و از او سپاسگزایم وإلا نقص های او ونقاط ضعف او را نمی پوشانیم وهمواره نقدکرده ایم با این حال احمدی نژادخادم ملت و خصوصا محرومان-مستضعفان ومحرومان عالم -«منهای»-مشـــــایی رادوست داریم«ما احمدی نژاد رانسبت به خاتمی هاشمی و میرحسین وبنی صدرخائن میستائیم نه نسبت به رئیس جمهور آرمانی متناسب باشأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران»)ختم کلامم را با این جمله مولای مظلومان -محرومان وستمدید گان به پایان می برم که :اگر بتوانم به وسيله اين حكومت حقي را زنده كنم و داد مظلومي را از ستمگري بستانم بهترين ارزش و افتخار را به دست آورده‌ام.»
پاسخ
15:28 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدی" 
... گل گفتی پاسخ
17:25 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
بنده در پاسخ به "مهدی" 
... احسنت برادر عزیز مهدی،... پاسخ
17:28 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... دولت میخواد یهو پول رو تو بازار تزریق نکنه که بازار بالا پایین بشه. کار درست هم همینه پاسخ
13:26 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مهدی در پاسخ به "ناشناس" 
... نه که حالا بازار آرومه خیلی!! پاسخ
14:45 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... نه بابا
بازار از آمپول می ترسه
نمی زاره تزریق کنن

خودتونو خوب گول میزنید! پاسخ
14:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... فهمیدم .دلارهای پتروشیمی که میاد تو بازار ،بازار رو مختل نمیکنه.فقط دلارهای توافق!ژنو هست که بازار رو مختل میکنه.اینقده بده چرا براش همه چیزو پلمپ کردید؟ پاسخ
14:55 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
سعید در پاسخ به "ناشناس" 
... بابا این بدبخت اومد یک طعنه ای زد، حالا همه جدی گرفتند دارند جواب بهش میدن. شما هم یک علامت تعجب آخر جمله ات می ذاشتی که سوء‌برداشت نشه. پاسخ
15:35 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... برای همین دلار داره گرون تر میشه؟!! چون نتونستند ارز را وارد کنند. در ضمن در مورد شکایت از مستند، بروند از منبع مستند شکایت کنند. پاسخ
19:17 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
محسن در پاسخ به "مهدیس" 
... گل گفتی،پررویی و بی حیایی اندازه داره نوبخت واقعا اگه اجازه ورود این پولو به کشور داشتید چند ماه پیش انجام میدادید،گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه فلان و .. بابا سرتون کلاه رفته پولی در کار نیست حرف شماره حساب پیش میکشید؟ پاسخ
13:50 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... فکر کنم پولها بو میده! پاسخ
14:02 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... اصولا ما که اینقدر بی نیاز از این پول بودیم که حاضر به دادن شماره حساب نیستیم.پس چرا اینقدر امتیاز بی درو پیکر به غرب دادیم! پاسخ
14:11 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "مهدیس" 
... پولو نمیخوان چون مردم دارن توی رفاه کامل زندگی میکنن این پول اضافه امده
تو چه راهی میخواین خرج کنین ؟
پاسخ
14:25 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... برای استخری !یا جشن کاخی!یا رانت خوار فقیر کنجاله ای!یا اقا زاده مستحقی! پاسخ
14:56 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مهدی در پاسخ به "مهدیس" 
... این همه زور زدیم و پلمپ کردیم که پولمون رو بگیریم حالا این بابا رو نگاه کن! پاسخ
14:44 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
حسیین در پاسخ به "مهدیس" 
... باسلام ضمن تشکر از عملکرد شما که خاری شد در چشم دشمن لطفا مقاله کیهان امروز منتقدان رقیب شما نیستند که بسیار شیوا و زیبا گفته شد از برادر محترم محمد ایمانی شما هم بزنید ضمنا در مورد مستند من روحانی نگذارید هرانچه دولت میخواهد با مستند سازان انجام دهد خواهش میکنم پیگیری کنید پاسخ
16:59 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
12:55 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مشکل فقط شماره حساب چیز خاصی نیست.. من حاضرم شماره حسابم رو بدم.. الان ۲۰ هزارتون توش پووووول دارم
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... عزیزم توافق کرده اند که این پول فقط صرف خرید از 5 شرکت امریکایی بشه . تمام. پاسخ
18:42 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
حسین 
13:03 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
استفاده متفاوت ؛ جشن های متفاوت !
این شما و این هم پول های بلوکه شده ببینیم چه می کنید !
كوروش 
13:03 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
معلومه كه پولها رو نميدن و گفتن فقط چيزهايي كه ما ميگيم رو ميتونين بخرين!
ناشناس 
13:16 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
متفاوت /////استفاد کنید
ناشناس 
13:17 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
در مورد مستند من روحانی هستم باید با هاشمی برخورد کنند!!!! چون از خاطرات هاشمی هست . خخخخخخ
بابا آزادی بیان
بابا اعتماد به نفس
بابا سران فتنه
رضا 
13:20 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
هر چي سرمون بياد حق مونه !!!! وقتي كه زور گويي خارجي ها رو يه جور ديگه تفسير ميكنيم و واقعيت رو وارونه جلوه مي دهيم نتيجه همين ميشود كه مجبوريم تا آخر همش دروغ بگيم و پشت سر هم داستان سرايي كنيم !!!!

حتما مرحله ي بعد هم اهداي داوطلبانه اين پول ها به سازمان ملل است براي اقساط عقب مانده و اقساط آتي در سالهاي بعد!!!!!

باشد كه رستگار شويم
ناشناس در پاسخ به "رضا" 
... نه بابا جون بحث اين حرفا نيست. اينا يه روزي به يه رئيس جمهور ديگه تهمت دروغ زدند حالا خدا داره با همون انگ رسواشون مي كنه. اييييييينه ! پاسخ
15:02 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
سرباز ولایت 2 
13:20 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
فیلم مستند من روحانی هستم چی داره که ترسیدید
اونقدر دروغ گفتید که خودتون هم توش موندید بابا بگید پول رو نمیدن خلاص
مسلم 
13:45 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
حقوق شهروندی!
سوال من اینه آیا فقط در این کشور فتنه گر و خلاف کار ها و دار و دسته خودتون شهروند هستند؟
خیلی ......... تشریف دارید
(جای خالی رو خودم گذاشتم به خاطر حفظ حرمت خوانندگان)
شریف در پاسخ به "مسلم" 
... نه برخی پستانداران و دوزیستان و خزندگان و عده کمی مثل شما هم هستند
(از عمد جای خالی نذاشتم) پاسخ
16:41 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "شریف" 
... خوب از شما بر خلاف اسمتان توقع بیش از این هم نداریم. طبعا شما بقیه مردم را شهروندان درجه چندم محسوب می‌کنید و آنها را با حیوانات هم رده میدانید. قبلا رویتان نمیشد بگویید.
ادب مرد به ز چی چی او بود؟ پاسخ
17:24 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
شریف در پاسخ به "ناشناس" 
... عزیزم من توهین نکردم ما انسانها از رسته پستاندارانیم. توهین رو کسی کرد که جای خالی گذاشت و گفت به احترام خوانندگان نمی نویسم. خوب دقت کن من هیچ توهینی نکردم پاسخ
17:45 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "شریف" 
... حداقل اون ادب داشت نقطه چین گذاشت ، تو چرا نفسیات خودت رو به دیگران نسبت می دی ؟ پاسخ
18:32 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
Alireza 
13:52 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی در خصوص رفع حصر سران فتنه گفت: شخص رئیس‌جمهور در جهت تامین حقوق شهروندی، حقوق افراد را دنبال می‌کند و نگاه دولت در خصوص حصر بر کسی پوشیده نیست و لازم نیست مدام اعلام کنیم که پیگیری ما در چه مرحله ای است. -مگه ما بمیریم که یادمپن بره فتنه گرا چی کار کردن !!!!!مخصوصا عاشورای ۸۸
m.akbari@yahoo.com در پاسخ به "Alireza" 
... اندکی صبر... سحر نزدیک است پاسخ
14:39 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ایرانی در پاسخ به "Alireza" 
... از سخنگوی دولت و رئیس جمهور درخواست می شود که به صورت شفاف و روشن نظر دولت را در خصوص فتنه گران و سران آنها اعلام نمایند تا تفاوت یا تشابه دیدگاه دولت ( البته نه همه اعضای دولت) با دیدگاه اکثریت قریب به اتفاق و قاطع ملت ایران به وضح روشن و مشخص شود و تکلیف نیز همینطور پاسخ
15:34 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ایرانی" 
... دولت با شناسنامه درباره سران ملعون فتنه نظر بده ببینیم کی به کیه ! پاسخ
16:11 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
13:58 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با مستند «من روحانی هستم»

یعنی یه بازخوانی ساده تارخ رو هم بر نمی تابید؟
تو این کشور فقط میشه اسلام و اصل نظام و قانون اساسی رو نقد کرد اما نوبت به یه روایت ساده از واقعیت زندگی شماها که میرسه خط قرمزه دیگه هان؟
ناشناس 
13:58 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
با همه که برخورد میخواهید بکنید. کی باقی میمونه؟! مستند ساختن هم شده جرم!!!!!
ناشناس 
13:59 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
«آنها از ما یک شماره حساب می خواهند تا این پول را برای ما واریز کنند اما ما خودمان می خواهیم از این چهار و دو میلیارد دلار متفاوت استفاده کنیم»
خیلی خندیدیم
جالبه که پارسال بخشی از این پول رو که هنوز کدخدا بهشون اجازه برداشت نداده رو وصل شده تلقی کردند و مابازای آن از خزانه دولت برداشت کردند. بعد هم میگن ما خیلی شفافیم و اصلا هم از بانک مرکزی برداشت نکردیم.
این تفاوتی که می گویند هم این است که کدخدا باید بهشون اجازه بده که با این پول چی رو از کی بخرند.
این هم اسم شناسنامه ایم (سیدمهدی محسنی، صادره از تهران) قابل توجه حسن روحانی
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... با منتقدهای دولت که میدونی چه برخوردی میکنن! پاسخ
15:12 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
علیرضا در پاسخ به "ناشناس" 
... آقا سید به شیخ دیپلم مات بگید قرن 21 هستیم و دولت الکترونیک قراره حکم فرما بشه و کارت ملی هوشمند اومده دیگه شناسنامه جواب نمیده پاسخ
22:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
14:06 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
امیدواریم این پول ها را امثال خاوری و ............ نبرد و در جای مناسب خرج شود البته امیدواریم
ناشناس 
14:20 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
تلاش براي رفع حصر سران فتنه از يك طرف،
و تلاش براي زنداني كردن منتقدين دولت از طرف ديگر

عجب اعتدالي !!!

ناشناس 
14:29 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
کاش این پول ها ازاد نمیشد به دولت شما که اعتمادی نیست معلوم نیست این پول چی میشه / من روحانی هستم یک مستند است نه فیلم سینمایی:)))))))))))))))
ناشناس 
14:30 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
جناب آقای نوبخت قیمت دلار رو بیارید پایین
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... لطفا درخواست غیر ممکن نفرمایید ، اینا فعلا در تدارک سبد کالا هستن ! پاسخ
14:41 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... ببین با سیف طرفی ها!تنها خبری که ازش شنیده میشه همینه که دلار بالا بمونه. پاسخ
15:00 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... اون موقع که مموتی دلارو از هزار رسوند به 3هزار کجا بودی قناری؟ پاسخ
15:11 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
بینا در پاسخ به "ناشناس" 
... تو کجائی چکاوک!وقتی دولت تو انتخابات میگفت دلار بالای 1500مال سوءمدیریته وحالا سیف میگه به روح توافق ژنو! اگه بزارم بیاد زیر 3000تومان! پاسخ
15:30 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... اون موقع طرفدارای ممد سوروس و رفقا داشتن بازار رو مختل می کردن پاسخ
15:36 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
قناری در پاسخ به "ناشناس" 
... نشناس ( در جواب به استفاده هجو از مموتی! ) جان، هینجا بودم عقاب جان! الان هم هینجا هستم، بعداً هم هینجا خواهم بود، خیالت راحت شد، دیگه نگرانی نداری؟ پاسخ
15:42 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "قناری" 
... خوشم میاد اینجا کسی جیک مخالف بزنه سرکوب میشه اونم با خجم بالای افراد همیشه در صحنه :))
در جواب اون دوست دیگه هم باس عرض کنم مموتی شما توی اون 8سال اقتصاد و صنعتو انداخت توی شیب سقوط و هر سال با بی برنامگیش این سرعت بیشتر شد و تا نابودی فاصله ای نداشت دولت اعتدال توی این 9ماه
سعی کرده جلوی این سرعتو بگیره و خدارو شکر موفق بوده اما اگه کسی اندکی علم اقتصاد داشته باشه و از دیدن دوستان جبهه پایداری وشرکا به قضایا نگاه نکنه درک می کنه بازسازی این اقتصاد ویران کمی وقت گیره و اقدامات این دولت رو تائید می کنه و بش فرصت می ده :) پاسخ
16:32 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... آزادی بیان یعنی همین ، تو نظر بدی ما جواب بدیم ، حالا یه سر به سایت های خودتون بزن ببین چجور به مخالفین فحاشی می کنن ، یعنی همان نظری هم که تایید می شود با فحاشی و بی ادبی همفکران شما همراه خواهد شد .
اگر می خواهی بدانی احمدی نژاد چه خرابه ای از ممد سوروس شما تحویل گرفت سری به نامه سرگشاده توکلی به ممد سوروس بزن . پاسخ
17:08 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
احمد-ش 
14:30 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
واقعاً دست و پا کردن یه شماره حساب چقدر کار سختیه!
شاید آقای نوبخت شناسنامه نداره تا حساب باز کنه و به امریکایی بده!
خاطره 
14:38 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
چرا به این سازندگان این مستند گیر می دید ؟ به حاجی خاطره گیر بدید !
احمد-ش 
14:38 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
جالبه که آقای نوبخت سران فتنه رو شهروند میدونه و خودشو موظف به حمایت از اونها
ولی دفاع از شهدای فتنه رو که با دستور سران فتنه ی شهروند! به شهادت رسیدند، واجب نمی دونن.
ناشناس در پاسخ به "احمد-ش" 
... و جالب تر اینه مدافعین واقعی نظام رو تهدید می کنن و بعد از رفع حصر این مزدوران حرف می زنن !
البته ما هم می گوییم باید آزاد شوند اما برای محاکمه این ملعونین خائن . پاسخ
14:50 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مهدی 
14:52 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
نگاه دولت در خصوص حصر بر ما پوشیده است. لطفا بگویید فتنه گران را چطور می خواهید دوباره سر کار بیاورید!!
حمید  در پاسخ به "مهدی" 
... دولت قبل اونقدر زحمت کش بود اینه وضع ما وای بحال ما با این دولت ...بقول هاشمی تنبل پاسخ
15:38 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
بازنشسته تامین اجتماعی  
14:53 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
آقای دکتر نوبخت اگر امکان دارد در مورد تاریخ پرداخت یارانه اردیبهشت ماه اطلاع رسانی کنید ما ثبت نام کرده ایم منتظر دریافت یارانه ایم
ناشناس 
15:02 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
واقعا اسباب تاسفه که رئیس جمهور یک مملکت همه مملکت رو رها کنه و شخصا بره دنبال آزادی دو تا تاریخ مصرف گذشته مفسد
حامي پايداري ها 
15:14 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
اصلا از همه منتقدين شكايت كنيد... اصلا همه شون تو اين سال ها تو زندان و حبس باشند... اصلا همشون افراطي و دروغگو و حاشيه ساز و بي شناسنامه و بي سوادند... اصلا فقط شماها حق نفس كشيدن داريد... اصلا ملت غلط ميكنند جلوي جشن هاي اشرافي رو بگيرند... اصلا به ديگران چه رييس جمهور كجا ميره و با كي حرف ميزنه و چيكار ميكنه... اصلا همه در اين مملكت ازادند الا حزب اللهي ها...
ناشناس 
15:30 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
جناب نوبخت یه خورده پاتوازگازبردار و اطرافت رانگاه کن !!! اینطور که توداری می گازی می افتی ته دره ها!!!! اول برو اون مواردی که واقعا باید قوه قضائیه برخورد کند وبحث اسلام وانقلاب وامام وازهمه بالاتر پیامبروائمه وارزشها راخیلی راحت توهین می کنند راپیگیری کن واین تعصب جاهلی راهم که بیشترشبیه جاهلیت صدراسلام درعربستان است را، بگذارید کنار وحق گو حق جو باشید .
ناشناس 
15:35 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
منتظر کاهش قیمت دلار هستیم
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... پس باش تا وقت گل نی! پاسخ
15:50 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
15:42 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
فکر کنم تاچهار سال اینده خشکسالی بیاد واب خنک تموم بشه چون خیلی ها دارند می سوزند
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... راستی دولت میگفت جزء الویت هاش احیای دریاچه ارومیه است
پس چی شد
همش وعده سر خرمن
تو ثبت نام دوباره یارانه ها دولت مردم رو به مرگ گرفت تا به تب راضی شن(افزایش قیمت انرژی که هنوز هیجی نشده داریم اثرشو میبینیم و همه چیز اقلا 30% اضاف شده)
دیگه از شعار خسته شدم
بسه یا بازم بگم؟ پاسخ
16:21 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
گمنام 
15:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
تشکر می کنم از آقای نوبخت خیلیی انتقاد پذیرهستند. چطور وقتی کسی در راه امربه معروف شهید میشه لزومی به رسیدگی قوه قضاییه نیست ولی یه کلیپ مستند که صحبت های خود رییس جمهور در ان است بایید قوه قضاییه رسیدگی کند.
ناشناس 
16:27 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مثلا چه کار متفاوتی میخواهید با پول ها بکنید
علی 
16:50 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
یه پیشنهاد دارم به نفع دولتمردان و امریکا و حقوق بشر.
شماره حساب یارانه های مردم را بدید دولت امریکا یه چند ماهی اون به ما یارانه بده.شما که خیلی دلتون لک زده امریکا یه دستی به زانو بگیره از روزمین بلند شه . دو برج که بیشتر نمیشه؟!
مهدی 
16:51 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
مصرانه از قوه قضاییه درخواست دارم که سران فتنه را محاکمه نموده و در اجرای حکم آنها اگر حواست رافت اسلامی داشته باشد این مزدوران کسانی هستند که اگر بی محاکمه رفع حصر شوند تا قیامت از نظام طلبکار خواهند بود
علیرضا 
17:03 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
اگه واقعا مشخص می شد در ازای انصراف چه چیزی می توان به دست آورد شاید مردم از یارانه منصرف می شدند. مثلا قول می دادند که هرکس انصراف دهد یمه تکمیلی خواهد شد و یا امتیازات دیگر ولی وقتی کلی گویی می کنند مردم فکر می گنند می خواند بدهند به آقا زاده ها. الان هم اگر دولت مردان قول مناسب بدهند اولین کسی که انصراف بدهد من خواهم ود. ولی به قول و سخن دولت نمی توان اطمینان کرد.
ناشناس 
17:25 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
آقای نوبخت هر وقت پول وارد کشور شد بعد بگید اقساط آزاد شد .ما نفهمیدیم این پولها رو پس کی می خوان بگیرن؟
ایمان 
17:32 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
بابا استفاده متفاوت!!!!!!!!!
تمام پوله میشه سه ماه یارانه مردم چقدر زیاد.
چی شد 4 میلیارد بهتون دادند و اونوقت 6 میلیارد بنیاد علوی رو گرفتند.
حناتون پیش ما که رنگی نداره
ناشناس در پاسخ به "ایمان" 
... بابا کجای کاری منظورش از استفاده متفاوت همون دستوریه که کدخدا در مورد نحوه خرج کردنش بهشون داده. پاسخ
19:04 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ناشناس 
18:04 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
آقای نوبخت بودجه استخدامی های ۲۶ خرداد ۹۱ رو بده برای زدن استخر پول هسا ولی برای استخدام ما جوانان پول نیست؟!!!!
حامد 
18:17 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
استفاده متفاوت احیانا ... نیست؟
آخه تو همی مدت کم که رو کار اومدین از این چیزا انگار داره باب میشه.///
اقتصاد مقاومیتونو عشقست، مردم مقاومت شما استفاده.
ناشناس 
18:21 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
آقا ايندفعه همه پول رو ببريد پورشه بخريد براي هيئت دولت
ناشناس در پاسخ به "ناشناس" 
... اول جشن بعد اگر زیاد اومد پورشه پاسخ
18:47 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
شفق 
19:10 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
ما هم باور کردیم که تو برداشت پول مشکلی نیست و کلا میخواهید متفاوت باشید.
در ضمن مستند من روحانی نیستم که طبق خاطرات جناب روحانی و اکبر رفسنجانیه! بنابراین باید با خاطره نویسان و شاید خاطره سازان برخورد بشه نه تهیه کنندگان!
 
 
پربازدیدترین اخبار فارس
 
 
پربحث ترین اخبار فارس
 
 
پربازدیدترین اخبار سیاسی