سرویس: اقتصادی ، تاریخ: ۰۸/آذر/۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹ ، شناسه خبر: ۲۰۶۰۲۷
کشتیرانی

اتحادیه اروپا کشتیرانی جمهوری اسلامی و ۱۵ شرکت دیگر را دوباره تحریم کرد

خبرگزاری تسنیم: شورای اتحادیه اروپا شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و ۱۵ شرکت دیگر را که توانسته بودند حکم لغو تحریم خود را در دادگاه عمومی اروپا بدست بیاورند دوباره در فهرست تحریم ها قرار داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از لد استار،‌ شورای اتحادیه اروپا شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را که توانسته بود حکم لغو تحریم خود را در دادگاه عمومی اتحادیه اروپا بدست بیاورد مجددا در فهرست تحریم های این اتحادیه قرار داد.

اتحادیه اروپا به جای رجوع به دادگاه استیناف این شرکت را دوباره در فهرست تحریم های خود قرار داده است. 

دادگاه عمومی اروپا در ماه سپتامبر وضع تحریم ها علیه خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و چندین شرکت ایرانی دیگر را غیرقانونی اعلام کرده بود. 

بر اساس حکم دادگاه،‌ اتحادیه اروپا نتوانسته بود اطلاعات و شواهد کافی در مورد نقش این شرکت ها در فعالیت های هسته ای ایران ارائه دهد.

بروکسل با توجه به احتمال صدور حکم علیه خود در دادگاه استیناف برای حفظ رژیم تحریم ها علیه ایران مجبور شده است کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را دوباره در فهرست تحریم ها قرار دهد. 

علاوه بر شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران 15 شرکت ایرانی دیگر نیز دوباره در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار گرفته اند. این شرکت ها یا وابسته به شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بوده یا از جانب آن فعالیت می کنند.

انتهای پیام//

 

 


نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری تسنیم در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد
کلید را به سمت راست بکشید
 
Go to TOP